Masz pytanie?
Masz pytanie?
Pytania i zamówienia przez telefon lub mail
22 828 28 18
kontakt@emobilne.pl    Piotr Arek
SprawdŸ nas na Facebook'u
Poprzedni newsNastępny news
ThinkPad Helix
 
LENOVO FOR THOSE WHO DO  
 
 

 

 
 

 

DZIĘKI CZTEREM TRYBOM PRACY JEST CZTERY RAZY POTĘŻNIEJSZY. PRZEDSTAWIAMY REWOLUCYJNE ROZWIĄZANIE: LENOVO THINKPAD HELIX. ROZKŁADANY ULTRABOOK – NOWY LIDER ERY PC+.

 

 

   http://www.lenovo.relayware.com/content/miscimages/helix_tab_mode.jpg

 

ELASTYCZNOŚĆ NA PIERWSZYM MIEJSCU

 http://www.lenovo.relayware.com/content/miscimages/helix_stand_mode.jpg

 

DZIAŁA WSZĘDZIE I ZAWSZE

 

 

Dzięki czterem dostępnym trybom pracy – Laptop, Tablet, Stand i Tablet+ – komputer ThinkPad Helix może pracować wszędzie, w każdym czasie i w dowolny sposób. Możesz pracować w sposób tradycyjny, korzystając z trybu Laptop, a także używać trybu „rip and flip” (udostępniającego obsługę w trybie Stand i Tablet+) i trybu Tablet.
 

 

Technologie komunikacji bliskiego zasięgu (Near Field Communication) oraz łączności 3G* pozwalają użytkownikom w łatwy sposób przesyłać dokumenty, listy kontaktów i zdjęcia. Użytkownicy mogą pracować w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie oraz w najbardziej dla nich dogodny sposób.

 http://www.lenovo.relayware.com/content/miscimages/helix_lap_mode.jpg

 

PRECYZJA DZIAŁANIA

 http://www.lenovo.relayware.com/content/miscimages/helix_tab_plus_mode.jpg

 

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

 

Dzięki ekranowi 11,6" HD IPS, zapewniającemu wyjątkowo dobrą jakość obrazu oraz bogate odwzorowanie barw, użytkownicy mogą pracować i swobodnie korzystać z elektronicznej rozrywki w każdym miejscu i czasie.

 

Użytkownik może zawsze polegać na wydajności komputera Helix wiedząc, że procesor Inter Core i7 został umieszczony nie w elemencie z klawiaturą, lecz w elemencie ekranu, będącym również tabletem. Oznacza to, że Helix zapewnia jednakowo wysoką wydajność w każdym trybie pracy.

 

ThinkPad Helix to komputer, który skutecznie eliminuje potrzebę korzystania z kilku rodzajów urządzeń – od tabletów po ultrabooki.
Thinkpad Helix w sklepie eMobilne.pl