Masz pytanie?
Masz pytanie?
Pytania i zamówienia przez telefon lub mail
22 828 28 18
kontakt@emobilne.pl    Piotr Arek
SprawdŸ nas na Facebook'u
Czas realizacji zamówień

 

Przy każdym produkcie podajemy orientacyjny czas jaki potrzebujemy na realizację zamówienia.
Poniżej prezentujemy wszystkie statusy dostepności z opisami: 

Produkt dostępny OD RĘKI - Zamówienia na te produkty staramy się dostarczyć do naszych Klientów w ciągu 24 godzin.

Produkt dostępny - Produkty oznaczone takim opisem dostarczamy w ciągu 48 godzin.

Produkt na zamówienie - Produkty są sprowadzane do sklepu po wpłynięciu zamówienia od Klienta. Termin realizacji ustalany jest z każdym Klientem indywidualnie. Zwykle jest to od 3 do 21 dni, w zależności od dostępności produktów w magazynach dystrybutorów.

PRZEDSPRZEDAŻ - produkty znajdujące się w przedsprzedaży wysyłamy zaraz po dostawie do naszego magazynu. Termin dostawy podajemy zawsze w opisie produktu.


Jeśli zamawiane są produkty z różnymi czasami realizacji to przyjmuje się, że całe zamówienie zostanie dostarczone wg najdłuższego czasu realizacji. Dokładamy oczywiście starań, aby ten czas był maksymalnie skrócony.

Z oczywistych powodów zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta oraz po godzinie 15.00 realizowane będą w pierwszym dniu roboczym, czyli po naszym powrocie do biurek i komputerów. Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie spotka się ze zrozumieniem Klientów. Czasami musimy po prostu odpocząć, zająć się naszymi rodzinami lub oddać w pełni naszym pasjom, których mamy bez liku...